Tepelné čerpadlo pre bazén

Elegantné, diskrétne, efektívne tepelné čerpadlo ZODIAC Z400 iQ

Vieme, že vašim najväčším prianím je môcť využívať váš bazén častejšie a dlhšie, a preto sme pre vás vyvinuli tepelné čerpadlo ZODIAC Z400 iQ. Toto tepelné čerpadlo pre bazény a jeho inovačný dizajn vám ponúka dvakrát dlhšiu sezónu s jedným jediným nastavením: vyberte si ideálnu teplotu vody pre váš bazén.

NAJVYŠŠÍ TECHNOLOGICKÝ VÝKON OD Magiline PRE VÁS!

Magiline Bazény - to najlepšie pre vašu záhradu

Tepelné čerpadlo Z400 iQ, ktoré je vhodné na použitie vo všetkých ročných obdobiach, od intenzívneho rozmrazovania až po ochladenie bazéna, je naším najnovším a najlepším stredne veľkým obytným ohrievačom bazénu.

Je vybavený funkciami a je vyrobený tak, aby vydržal, takže sa môžete spoľahnúť, že tepelné čerpadlo Z400 iQ splní vaše potreby vykurovania aj v ďalších rokoch. A už od výroby vybavený našou technológiou WiFi iAquaLink môžete ovládať svoj smartphone!

WiFi pripojenie iAquaLink

Tepelné čerpadlo Z400 iQ sa pripája k vašej sieti Wi-Fi a je možné ho ovládať z vášho smartphonu prostredníctvom aplikácie iAqualink ™. Potom môžete na diaľku nastaviť a konzultovať rôzne režimy prevádzky: teplotu vody, kúrenie / chladenie, pohotovostný režim, tichý režim a ďalšie!

Jedinečný dizajn tepelného čerpadla

Vďaka svojim elegantným líniám a rafinovanému dizajnu sa Z400 iQ elegantne stratí v okolí vášho bazéna. V súčasnosti je k dispozícii v modernej hliníkovej šedej farbe.

Tiché a diskrétne

Tradičné horizontálne tepelné čerpadlá na odvádzanie vzduchu vyžadujú pred sebou niekoľko metrov priestoru. Tepelné čerpadlo Z400 iQ s vertikálnym výstupom vzduchu znižuje stopu na voľnej ploche o 70%. Diskrétne sa zmestí okolo všetkých bazénov, aj do stiesnených priestorov. Model Z400 iQ tiež vie, ako zostať bez povšimnutia, znížiť hluk na polovicu pomocou režimu SILENCE – nemusíte sa obávať žiadnych sťažností od detí alebo susedov!

Tepelné čerpadlo ZODIAC Z550 iQ

Magiline Bazény - to najlepšie pre vašu záhradu
Magiline Bazény - to najlepšie pre vašu záhradu

Tepelné čerpadlo Z550 iQ, ktoré je vhodné na použitie vo všetkých ročných obdobiach, od intenzívneho rozmrazovania až po ochladenie bazéna, je naším najnovším a najlepším stredne veľkým obytným ohrievačom bazénu.

Je vybavený funkciami a je vyrobený tak, aby vydržal, takže sa môžete spoľahnúť, že tepelné čerpadlo Z550 iQ splní vaše potreby vykurovania aj v ďalších rokoch. A už od výroby vybavený našou technológiou WiFi iAquaLink môžete ovládať svoj smartphone!

WiFi pripojenie iAquaLink

Tepelné čerpadlo Z550 iQ sa pripája k vašej sieti Wi-Fi a je možné ho ovládať z vášho smartphonu prostredníctvom aplikácie iAqualink ™. Potom môžete na diaľku nastaviť a konzultovať rôzne režimy prevádzky: teplotu vody, kúrenie / chladenie, pohotovostný režim, tichý režim a ďalšie!

Jedinečný dizajn tepelného čerpadla

Vďaka svojim elegantným líniám a rafinovanému dizajnu sa Z550 iQ elegantne stratí v okolí vášho bazéna. V súčasnosti je k dispozícii v modernej čiernej farbe.

Tiché a diskrétne

Tradičné horizontálne tepelné čerpadlá na odvádzanie vzduchu vyžadujú pred sebou niekoľko metrov priestoru. Tepelné čerpadlo Z550 iQ s vertikálnym výstupom vzduchu znižuje stopu na voľnej ploche o 70%. Diskrétne sa zmestí okolo všetkých bazénov, aj do stiesnených priestorov. Model Z550 iQ tiež vie, ako zostať bez povšimnutia, znížiť hluk na polovicu pomocou režimu SILENCE – nemusíte sa obávať žiadnych sťažností od detí alebo susedov!

Výber najlepších tepelných čerpadiel dostupný na trhu

Predĺžte si čas, počas ktorého môžete svoj bazén používať, pomocou tepelného čerpadla novej generácie a využite vždy ideálnu teplotu vody.