Bazény do zeme (Zapustené bazény)

Bazény zapustené do zeme sú modernou a estetickou alternatívou k tradičným nadzemným bazénom. Perfektne sa integrujú do okolitého prostredia a ponúkajú viac súkromia. Vďaka svojmu dizajnu poskytujú jedinečný výhľad na okolitú krajinu. Vonkajší bazén na mieru je dokonalou možnosťou, ako dodať vášmu domovu nádych luxusu.

Dizajn a konštrukcia

Proces návrhu bazéna si vyžaduje čas a premyslené rozhodnutia, aby sme navrhli produkt, ktorý nielenže splní vaše očakávania, ale dokonca ich prekoná. Sme presvedčení, že pred počiatočnou fázou návrhu je dôležité pozorne načúvať predstavám klientov a následne zvážiť všetky praktické a vizuálne aspekty. Náš tím je tu, aby vás previedol celým procesom a zabezpečil, že váš luxusný zapustený bazén bude zodpovedať vašim predstavám.

Každý nami vytvorený bazén má jednodielnu štruktúru, ktorá svojou pevnosťou zodpovedá hrádzi alebo mostu. Bazénové schodisko je jej neoddeliteľnou súčasťou. Vďaka tomuto riešeniu neexistuje žiadne riziko vzniku trhlín. Ak je reč o vizuálnych aspektoch, jedným z najvýraznejších je farebné prevedenie vnútorného priestoru. Na výber máte z viac ako tisíc farebných kombinácií. Záleží len na vás, pre ktorú sa rozhodnete.

Široká škála doplnkov

Vonkajšie bazény do zeme môžu byť vybavené prvotriednym príslušenstvom vo forme masážnych trisiek či protiprúdu. Výnimkou nie je ani dizajnové zastrešenie či LED osvetlenie, ktoré dodá vášmu bazénu štýlový charakter. Túžite váš bazén spravovať na diaľku a bez obmedzení? S patentovaným riešením pre inteligentnú správu bazéna iMAGI-X sa sny menia na skutočnosť.

Ekonomickosť prevádzky

Mnohé tradičné bazény môžu byť pre svojich užívateľov doslova nočnou morou, keďže na svoju prevádzku spotrebujú obrovské množstvo vody a energie. Bazénová filtrácia Magiline NFX prefiltruje vodu v bazéne 3x rýchlejšie než štandardné filtre, čo prináša významnú úsporu elektrickej energie a chemických prostriedkov na úpravu vody. A hádajte čo ešte. Bazény Magiline nie je potrebné vypúšťať. A to ani pred zimou.

Koľko stojí bazén do zeme?

Celkové náklady na vybudovanie zapusteného bazéna závisia od viacerých faktorov, ako je veľkosť vášho projektu, tvar bazéna, použité materiály, doplnková výbava či dĺžka trvania realizácie. Všetky vonkajšie bazény môžu byť buď úplne, alebo čiastočne zapustené, respektíve polozapustené.

Ak uvažujete o modernizácii svojho vonkajšieho priestoru, obráťte sa ešte dnes na našich odborníkov a dohodnite si úvodnú konzultáciu zdarma.

Výhody našich bazénov

87 medzinárodných patentov

Od svojho vzniku si spoločnosť Piscines Magiline zaregistrovala množstvo patentov, ktoré naše produkty neustále posúvajú na vyššiu úroveň

80% konštrukcie z recyklovaných materiálov

Recyklované materiály používané pri výrobe našich bazénov boli starostlivo vytriedené v špecializovaných továrňach

Origine-France-Garantie

Francúzsky pôvod

Piscines Magiline je jediný výrobca bazénov, ktorému bola udelená značka Origine France Garantie

10rokov-zaruka

Záruka 10 rokov

V otázke pevnosti a vodotesnosti sme si istý spoľahlivosťou našich produktov, čo dokazujeme poskytnutím 10 ročnej garancie

Využite naše bezplatné konzultácie!

Ak uvažujete o modernizácii svojho vonkajšieho priestoru, obráťte sa ešte dnes na našich odborníkov a dohodnite si úvodnú konzultáciu zdarma.

Prezrite si naše ďaľšie bazény

Vnútorný bazén

Vnútorné bazény

Vnútorné bazény sú jednou z najobľúbenejších foriem relaxácie a oddychu v interiéri budovy. Konštrukcia bazéna sa prispôsobí priestoru, ktorý máte k dispozícii, a zároveň mu …

Zobraziť bazény
magiline bazény

Bazény na mieru

Vlastníctvo záhradného bazéna sa stáva čoraz populárnejšie. Tí, ktorí chcú zveľadiť svoj obytný priestor a zvýšiť hodnotu svojej nehnuteľnosti o ďalší luxus, investujú do bazéna …

Zobraziť bazény
Magiline Bazény

Záhradné bazény

Záhradný bazén je skvelým spôsobom, ako si užiť leto a zároveň sa schladiť v sparných dňoch. Ide o výrazný estetický prvok, ktorý sa stáva stredobodom …

Zobraziť bazény