Prekrytie bazéna

Spojte estetiku a spoľahlivosť všetkých modelov

A vyberte si to najlepšie prekrytie bazénov na trhu. Vysoká odolnosť, spolahlivá motorizácia a krásny dizajn spraví z vášho bazéna pýchu záhrady.

Prekrytie bazéna SECURItech

Naozajstný bezpečnostný systém pre vašu rodinu. Prispôsobí sa všetkým bazénom vo výstavbe, ale aj tým existujúcim. SECURItech je ideálnym riešením čo sa týka bezpečnosti, estetiky a ochrany životného prostredia.

Ponúkame:

  • SECURItech first – Cenovo výhodné a funkčné bazénové prekrytie
  • SECURItech solar – Bazénové prekrytie nad vodnou hladinou so solárnym napájaním.
  • SECURItech design solar – Automatické bazénové prekrytie so solárnym napájaním.
  • SECURItech – Dokonale motorizované prekrytie bazéna
  • SECURItech design – Pekné prekrytie bazéna pre váš bazén

Prekrytie bazéna SAFEtech

Prekrytie bazéna SAFEtech nastaviteľné všetkým tvarom bazéna pre optimálnu bezpečnosť. Jednoduché, spoľahlivé a ekonomické riešenie.

Prekrytie bazéna MAGIguard

MAGIguard je naozajstná inovácia. Bazénové prekrytia boli špeciálne vyvinuté pre Magiline bazény. Prekrytie MAGIguard je ideálne kvôli bezpečnosti, funkciám, dôveryhodnosti a kráse. Toto prekrytie bolo testované a schválené FRANCÚZSKYM NÁRODNÝM SKÚŠOBNÝM LABORATÓRIOM (LNE). Prekrytie zodpovedá platným predpisom o bezpečnosti bazénov a spĺňa normu NF P90-308 (Made in France). MAGIguard vám ponúka dôveryhodný projekt a preverené materiály, ktoré vám ponúkajú dlhú životnosť, odpojiteľný motor a nápravu z kompozitného “NonĆo” materiálu, ktorý je odolný proti korózií. Záruka na nápravu je 15 rokov.

Rolovacie kryty MAGIguard a SECURItech sa skladajú zo 100%-ne recyklovaných PVC lamiel, ktoré sa dokonale uložia na vodnú hladinu a tak zachovajú vodnú teplotu a zabránia vyparovaniu. Môžete byť spokojní, pretože naše rolovacie kryty spĺňajú najprísnejšiu normu (fr.) AFNOR NF P-90-308.