Bazény na mieru

Vlastníctvo záhradného bazéna sa stáva čoraz populárnejšie. Tí, ktorí chcú zveľadiť svoj obytný priestor a zvýšiť hodnotu svojej nehnuteľnosti o ďalší luxus, investujú do bazéna na kľúč. Táto možnosť umožňuje majiteľom domov vybudovať si vlastný malý raj, ktorý bude zodpovedať ich vkusu a potrebám.

Všetko začína návrhom

Každý klient má príslušné potreby a preferencie v oblasti dizajnu a konštrukcie, preto sa najprv uistíme, že boli posúdené všetky vizuálne a technické aspekty. Vieme, že fáza návrhu je veľmi dôležitým bodom v procese tvorby projektu bazéna na mieru, preto k nej pristupujeme zodpovedne. Bazén musí dobre fungovať ako vysoko funkčný priestor, a zároveň musí byť bezchybný z hľadiska kvality a dokončenia. Chceme, aby konečný produkt prekonal vaše očakávania.

Bazén na mieru – voľnosť výberu

Dizajn a umiestnenie

Chcete mať obdĺžnikový alebo okrúhly, čiastočne alebo úplne zapustený bazén? Každý typ so sebou prináša svoj jedinečný štýl a vkus, ako aj cenu a flexibilitu v dizajne. Rozhodujete sa o tom, kde bude bazén umiestnený? Zohľadníme vaše špecifické obmedzenia a náš bazénový špecialista navrhne dokonalé začlenenie bazéna do prostredia vašej záhrady a domu. Uvažujete o žiarivo bielej, karibskej modrej, čiernej alebo inej farbe? Ponúkame viac ako tisíc farebných kombinácií.

Schody a bazénové dno

Hľadáte bazénové schody, ktoré sa plne prispôsobia vašim potrebám? Oblé či rovné, po celej šírke, alebo len v rohu. Naše schody sú plne integrované do konštrukcie čo zaručuje, že budú vždy perfektne držať a nehrozí žiadne riziko ich zrútenia. Prepojte ich s masážnymi tryskami a užite si domáce kúpele.

Dno bazéna môže byť rovné alebo klenuté s najväčšou hĺbkou v plaveckej časti a plytším miestom na hranie pre deti. Typ dna s ponorom zas ponúka veľký spád a miesta s hlbším ponorom pripomínajúce športové bazény.

Prémiové doplnky

Na želanie vám dodáme aj zastrešenie alebo prekrytie bazéna. Samozrejmosťou je bazénové príslušenstvo vo forme filtrácie, osvetlenia, vyhrievania či produktov na údržbu bazéna, ktoré vám umožní maximalizovať pohodlie a pôžitok z vášho vysnívaného bazéna na kľúč.

Či už hľadáte menší bazén, relaxačnú oázu alebo ohromujúci centrálny prvok, bazén na mieru dokáže skutočne premeniť akýkoľvek vonkajší priestor a vášmu domovu dodať nádych luxusu.

Výhody našich bazénov

87 medzinárodných patentov

Od svojho vzniku si spoločnosť Piscines Magiline zaregistrovala množstvo patentov, ktoré naše produkty neustále posúvajú na vyššiu úroveň

80% konštrukcie z recyklovaných materiálov

Recyklované materiály používané pri výrobe našich bazénov boli starostlivo vytriedené v špecializovaných továrňach

Origine-France-Garantie

Francúzsky pôvod

Piscines Magiline je jediný výrobca bazénov, ktorému bola udelená značka Origine France Garantie

10rokov-zaruka

Záruka 10 rokov

V otázke pevnosti a vodotesnosti sme si istý spoľahlivosťou našich produktov, čo dokazujeme poskytnutím 10 ročnej garancie

Využite naše bezplatné konzultácie!

Ak uvažujete o modernizácii svojho vonkajšieho priestoru, obráťte sa ešte dnes na našich odborníkov a dohodnite si úvodnú konzultáciu zdarma.

Prezrite si naše ďaľšie bazény

magiline bazény

Bazény na mieru

Vlastníctvo záhradného bazéna sa stáva čoraz populárnejšie. Tí, ktorí chcú zveľadiť svoj obytný priestor a zvýšiť hodnotu svojej nehnuteľnosti o ďalší luxus, investujú do bazéna …

Zobraziť bazény

Bazény do zeme (Zapustené bazény)

Bazény zapustené do zeme sú modernou a estetickou alternatívou k tradičným nadzemným bazénom. Perfektne sa integrujú do okolitého prostredia a ponúkajú viac súkromia. Vďaka svojmu …

Zobraziť bazény

Bazény s filtráciou

Dokonale čistá a priezračná voda je základným predpokladom pre prevádzkovanie akéhokoľvek moderného bazéna. O kvalitu vody sa stará bazénová filtrácia. Aby sme uspokojili aj tých …

Zobraziť bazény