Tepelné čerpadlo

Elegantné, diskrétne, efektívne tepelné čerpadlo ZODIAC Z400 iQ

Vieme, že vašim najväčším prianím je môcť využívať váš bazén častejšie a dlhšie, a preto sme pre vás vyvinuli ZODIAC Z400 iQ. Toto tepelné čerpadlo a jeho inovačný dizajn vám ponúka dvakrát dlhšiu sezónu s jedným jediným nastavením: vyberte si ideálnu teplotu vody pre váš bazén.

NAJVYŠŠÍ TECHNOLOGICKÝ VÝKON OD Magiline PRE VÁS!

Tepelné čerpadlo Z400 iQ, ktoré je vhodné na použitie vo všetkých ročných obdobiach, od intenzívneho rozmrazovania až po ochladenie bazéna, je naším najnovším a najlepším stredne veľkým obytným ohrievačom bazénu.

Je vybavený funkciami a je vyrobený tak, aby vydržal, takže sa môžete spoľahnúť, že Z400 iQ splní vaše potreby vykurovania aj v ďalších rokoch. A už od výroby vybavený našou technológiou WiFi iAquaLink môžete ovládať svoj smartphone!

WiFi pripojenie iAquaLink

Z400 iQ sa pripája k vašej sieti Wi-Fi a je možné ho ovládať z vášho smartphonu prostredníctvom aplikácie iAqualink ™. Potom môžete na diaľku nastaviť a konzultovať rôzne režimy prevádzky: teplotu vody, kúrenie / chladenie, pohotovostný režim, tichý režim a ďalšie!

Jedinečný dizajn

Vďaka svojim elegantným líniám a rafinovanému dizajnu sa Z400 iQ elegantne stratí v okolí vášho bazéna. V súčasnosti je k dispozícii v modernej hliníkovej šedej farbe.

Tiché a diskrétne

Tradičné horizontálne tepelné čerpadlá na odvádzanie vzduchu vyžadujú pred sebou niekoľko metrov priestoru. Tepelné čerpadlo Z400 iQ s vertikálnym výstupom vzduchu znižuje stopu na voľnej ploche o 70%. Diskrétne sa zmestí okolo všetkých bazénov, aj do stiesnených priestorov. Model Z400 iQ tiež vie, ako zostať bez povšimnutia, znížiť hluk na polovicu pomocou režimu SILENCE – nemusíte sa obávať žiadnych sťažností od detí alebo susedov!